Nurkowanie Hurghada Egipt

Centrum nurkowe

Centrum nurkowe (polska baza nurkowa) w Hurghadzie organizuje:

Jesteśmy polskimi instruktorami nurkowania w Hurghadzie

Współpracujemy z centrum nurkowym Panorama Divers w Hurghadzie. W Hurghadzie mieszkamy i nurkujemy od 13 lat.  Centrum nurkowe posiada certyfikat CDWS (Chamber of Diving and Water Sports), który potwierdza spełnianie standardów ISO. Paorama Divers to PADI 5 Star CDC Resort (numer s-3339) - szkolą się tu także przyszli instruktorzy.

Polska baza nurkowa w Hurghadzie położona jest w samym centrum miasta (Sakkala)

W ciągu kilku minut można tu dojść z hoteli Bella Vista, Sea Gull, Minamark, Le Pacha, Regina, Minamark i Sunrise Hoilday. 

Baza nurkowa znajduje się blisko przy plaży. Marina, z której odpływa łódka (Scuba Academy 1) jest w odległości 100 metrów. Mamy możliwość nurkowania na płytkiej lokalnej rafie - podczas kursów, zajęć odświeżających umiejętności nurkowe i nurkowań nocnych.

PADI 5 Stars Career Development Center

Jeśli nie masz własnego sprzętu nurkowego możesz go u nas wypożyczyć.

Łódka Scuba Academy I ma dwa pokłady, obszerny salon, tekowy pokład, dwie otwarte drabinki i dwie toalety z prysznicami ze słodką wodą. Może zabrać 30 osób, ale nigdy nie jest tak zatłoczona. Wypływa o godzinie 8:30 rano na 2 - 3 różne miejsca nurkowe, inne każdego dnia. W ich wyborze kierujemy się pogodą i doświadczeniem gości. 

Lokalizacja centrum pozwala nam na pływanie na wszystkie rafy położone w Hurghadzie. Dzięki temu nasi goście mogą popłynąć na dowolnie wybrane miejsce nurkowe. Centrum najczęściej odwiedzają nurkowie lub kursanci. Intro wyjątkowo - najczęściej to rodziny lub znajomi nurków.