Nurkowanie Hurghada Egipt

W polskim centrum nurkowym w Hurghadzie przez cały rok możesz szkolić się z polskimi instruktorami w ramach kursów nurkowania PADI i nurkować z nami rekreacyjnie w Egipcie nad Morzem Czerwonym.

Współpracujemy z 5-cio gwiazdkowym centrum nurkowym CDC PADI Panorama Divers (3339) zlokalizowanym w centrum Hurghady. Dogodna lokalizacja pozwala nam na pływanie na wszystkie miejsca nurkowe i rafy w Hurghadzie. W bazie nurkowej pracują wyłącznie instruktorzy nurkowania PADI, wśród nich polscy instruktorzy nurkowania. Prowadzone są tu również kursy dla przyszłych instruktorów PADI. Wybierając nasze centrum nurkowe możesz być pewien, że Twoje szkolenie przebiegnie zgodnie z najnowszymi standartami PADI.

 Do Hurghady nad Morzem Czerwonym w Egipcie zawiodła nas miłość do nurkowania i marzenie o mieszkaniu nad morzem. Od ponad 13 lat nasza pasją dzielimy się z naszymi kursantami. Bądź jednym z nich!

Nurkowanie w Hurghadzie

Ofertę kierujemy do osób wymagających i oczekujących indywidualnego podejścia i serwisu

Kursy nurkowania w centrum nurkowym w Hurghadzie

odbywają się w małych grupach. Na jednego instruktora przypada 1-3 kursantów. Szkoląc się u nas masz pewność, że Twój kurs nurkowania będzie indywidualny i prowadzony przez polskiego instruktora. Zaplecze centrum nurkowego jest bardzo komfortowe: dysponujemy 3 klimatyzowanymi klasami, mamy możliwość prowadzenia zajęć w basenie.

Nurkowania rekreacyjne w Hurghadzie

dla osób posiadających licencję nurkową prowdzone są przez doświadczonych polskich instruktorów. Nurkujemy na rafach w Hurghadzie ponad 13 lat - doskonale znamy miejsca nurkowe - z przyjemnością Ci je pokażemy. Podzielimy się z Tobą znajomością lokalnej fauny Morza Czerwonego. Gwarantujemy małe grupy nurków, dopasowane pod względem umiejejętności - dzięki czemu każdy będzie nurkować na miarę swoich możliwości i zainteresowań. W Hurghadzie nurkujemy z łodzi. Robimy zarówno nurkowania stacjonarne jak i nurkowania w prądzie. Nie powtarzamy miejsc nurkowych w ramach pakietów nurkowych, choć trzeba mieć świadomość, że w pierwszej kolejności na wybór miejsca nurkowego ma wpływ pogoda (siła i kierunek wiatru).

Jeśli jesteś już nurkiem i masz już licencję

OWD PADI (lub równorzędną innej organizacji) możesz dalej rozwijać swoją wiedzę i doświadczenie nurkowe na kolejnych kursach nurkowych PADI lub specjalizacjach PADI. Dla osób pragnących skierować się w stronę nurkowań technicznych mamy ofertę szkoleń TecRec.

Centrum nurkowe w Hurghadzie wyposażone jest w:

sprzęt do sidemount, twiny, stage z uprzężami, rebreathery CCR Rebel. Na miejscu mieszamy nitrox i trymix dla osób uprawnionych do ich używania.

Nurkowanie to przygoda. Jeśli marzy Ci się: zmiana, oderwanie się od codzienności i przeżycie czegoś nowego a jednocześnie lubisz wodę to spróbuj nurkowania! Już pierwszy oddech z automatu sprawi, że poczujesz się inaczej. Zobaczysz podwodny świat dotąd oglądany jedynie w telewizji. Teraz będzie na wyciągnięcie ręki. Poczujesz lekkość i swobodę - wpłyniesz w inny świat. Mamy nadzieję, że zauroczy Cię tak jak nas :)

Pierwszy oddech pod wodą zmienił nasze życie i zaprowadził do Egiptu.
Sprawdź jak nurkowanie odmieni Twoje życie!
Z prawdziwą przyjemnością zanurkujemy z Tobą w Hurghadzie,

Ewa Krawiec, PADI Master Instructor, #634 558
Krzysztof Nawara, PADI Master Instructor​, #636 769

Česky  Polski

Oferta specjalna

Mamy przyjemność zaoferować Państwu kurs nurkowania OWD PADI kończący się uzyskaniem certyfikatu nurkowego PADI OWD.
Kursy prowadzą wyłącznie polscy instruktorzy. Szkolenie odbywa się w 5-cio gwiazdkowym centrum PADI w Hurghadzie.

Aktualności

Gra