Nurkowanie Hurghada Egipt

Nurkowanie

W centrum nurkowym w Hurghadzie 

spotkacie polskich instruktorów nurkowania. Zapewniamy indywidualne podejście i urozmaicone nurkowania. Współpracujemy z centrum Panorama Divers, które jest 5-cio gwiazdkowym centrum nurkowym PADI (s~3339). 

Kursy nurkowania w Hurghadzie tylko w małych grupach

maksymalnie 1-3 osoby szkolone przypadają na instruktora nurkowania. Kursy prowadzą: Ewa Krawiec lub Krzysztof Nawara. Będziesz mieć dużo czasu na powtarzanie ćwiczeń aż poczujesz, że wykonujesz je z pełną swobodą. Możesz liczyć na cierpliwość i wyrozumiałość. Będziemy też wymagający - chcemy żebyś był dobrym i bezpiecznym nurkiem.

Nurkowania rekreacyjne w Hurghadzie

gwarantujemy małe grupy nurków. Doświadczeni nurkowie: maksymalnie 4-5 osób, osoby z małym doświadczeniem lub bezpośrednio po kursie: 2 osoby. Przewodnikami są: Ewa Krawiec, Krzysztof Nawara lub Pavla Charousková.

Z racji dogodnej lokalizacji bazy nurkowej w Hurghadzie możemy połynąć na dowolną rafę. Staramy się aby każdego dnia nurkować w innym miejscu. Wybór podyktowany jest: pogodą, stopniem wyszkolenia nurków i ich zainteresowaniami.

Bezpieczństwo i nurkowanie

Zadbaj o swoje bezpieczństwo i komfort jeszcze na powierzchni. Dlatego pokażemy Ci jak sprawdzić sprzęt do nurkowania. Być może nie od razu po kursie kupisz własny. Dobrze wiedzieć na co zwracać uwagę wypożyczając automat lub kamizelkę - od sprawności sprzętu zależy Twoje bezpieczeństwo. Podróżując po świecie będziesz zaopatrzony w wiedzę jak zadbać o siebie zanim zanurzysz się pod wodę.

Jeśli Twoje oczekiwania są wysokie i chcesz być traktowany indywidualnie trafiłeś pod właściwy adres. Twoje wakacje to czas wyjątkowy - zadbamy o to, że wyjedziesz z dobrymi wspomnieniami.