Nurkowanie Hurghada Egipt

Doskonała pływalnośćPodczas tej specjalizacji nurkowej, prowadzonej w centrum nurkowym w Hurghadzie, nauczysz się jednej z najważniejszych umiejętności jaką jest doskonała pływalność. Umiejętność zachowania neutralnej pływalności jest niezbędna do skorzystania w pełni ze wszystkich zaawansowanych kursów nurkowania.

Wmagania: posiadanie OWD lub stopień równoważny.
Minimalny wiek uczestnika: 10 lat
Czas trwania: 1 dzień (dwa nurkowania)
Struktura kursu: nurkowania poprzedzone wykładem teoretycznym

​Naszym zdaniem ciekawa specjalizacja zarówno dla nurków początkujących jak i zaawansowanych, którzy chcą nurkować lepiej. Natychmiast zauważycie spadek zużycia powietrza, poprawicie swoją pozycję pod wodą (trym), nauczycie się jak dobrać właściwą ilość balastu i jak go rozłożyć. Dzięki temu będziecie czuć się swobodniej podczas nurkowań i spędzicie więciej czasu pod wodą.

Wielu nurków nie łączy dużego zużycia powietrza z brakami w kontroli pływalności - po tym kursie to zużycie na pewno się zmniejszy. W polskim centrum nurkowym w Hurghadzie nauczymy Cię również poprawnej techniki pracy nogami oraz kontroli oddychania. Sporo czasu spędzimy po prostu zawisając w toni wody - przyda się to podczas przystanków bezpieczeństwa lub podczas robienia zdjęć pod wodą.
  

Cena: 30€ (dopłata do pakietu nurkowego)

Licencja: 45€