Nurkowanie Hurghada Egipt

Kurs AOWD PADIZaawansowany kurs nurkowania AOWD PADI w Hurghadzie

jest kolejnym krokiem, jeśli skończyłeś już kurs podstawowy nurkowania OWD PADI. Szkoląc się w polskim centrum nurkowym w Hurghadzie zwiększysz swój limit maksymalnej głębokości do 30 metrów. Po ukończeniu zaawansowanego kursu nurkowania możesz wziąć udział we wszystkich kursach specjalizacyjnych lub przystąpić do szkolenia na stopień Rescue Diver (Nurek Ratownik). Wszystkie nurkowania odbywają się z polskim instruktorem.
  

Kurs nurkowania AOWD w Hurghadzie

składa się pięć nurkowań z przygodą. Dwa nurkowania są obowiązkowe:

  • nurkowanie głębokie do 30 metrów w Hurghadzie
    Nurkowanie głębokie w Hurghadzie

można zrealizować na wielu rafach. Rafy położone na północy od linni brzegowej Hurghady charakteryzują się głębokim, opadającymi ścianami. Do tych raf zaliczamy między innymi: Umm Gamar, Shabruhr Umm Gamar i Carless Reef. W centralnej części Hurghady możemy zrobić przepiękny głęboki dryft wzdłóż ściany Small Giftun, którą porastają ogrody z gorgonii. 

  • podwodna nawigacja z użyciem kompasu
  • pozostałe trzy nurkowania dostosowane są do lokalnych warunków i zainteresowań kursanta. Do wyboru są na przykład nurkowania: doskonała pływalność, wrakowe, nurkowanie w prądzie, nurkowanie z łodzi, nurkowanie nocne, nurkowanie na mieszankach nitrkosowych lub podwodna fotografia. Miejsca nurkowe w Hurghadzie są różnorodne więc każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.
      

Oferta naszego polskiego centrum nurkowego w Hurghadzie to kurs AOWD trwający minimum 3 dni

Większość centrów nurkowych ma oferty dwudniowych szkoleń AOWD. Szybciej nie zawsze znaczy lepiej - tak też jest w tym przypadku. Pewnie trochę czasu minęło od Twojego ostatniego nurkowania, być może nie masz kompletu własnego sprzętu i Twoje doświadczenie nurkowe to mniej niż 20 nurkowań. Wyobraź sobie, że pierwszy dzień (a w takiej sytuacji na pewno tak będzie) to: zapoznanie się z nowym sprzętem, ponowne oswojenie z wodą i odświeżenie umiejętności nurkowych. Kolejnego dnia już jesteś zaawansowanym nurkiem. Być może brzmi dobrze, ale czy na pewno tak się czujesz? Daj sobie czas - jeden lub kilka dni więcej. Niech Twoje uprawnienia odpowiadają Twoim umiejętnościom.

Decydując się na kurs AOWD w Hurghadzie w ramach pakietu 5-ciu dni nurkowych wybierasz: solidne szkolenie i rozbudowane, ciekawe zajęcia. Nauczysz się więcej i zdobędziesz doświadczenie. Cały czas będzie pracować z Tobą polski instruktor - każde nurkowanie traktujemy jako okazję do podnoszenia umiejętności.

Czas trwania kursu: 3 dni.

Cena: 245€ lub 80€ (jako dopłata do pakietu 5-ciu dni nurkowych)

Licencja + podręcznik PADI: 70€