Nurkowanie Hurghada Egipt

Kurs OWD PADIKurs nurkowania OWD w Hurghadzie prowadzony przez polskich instruktorów nurkowania PADI (polskie centrum nurkowe Hurghada, Egipt)

Zastanawiasz się czy nurkowanie jest dla Ciebie. Oczywiście, że tak! Materiał teoretyczny podany jest w prosty sposób i jest łatwy do opanowania - nawet podczas tygodniowego urlopu. Wystarczy, że chcesz nurkować i potrafisz pływać.
  

Ofertę podstawowego kursu nurkowania OWD w Hurghadzie kierujemy do osób wymagających i oczekujących indywidualnego podejścia

Jeśli cenisz: spokój, komfortowe warunki, brak pośpiechu podczas szkolenia, chcesz mieć solidne podstawy to trafiłeś pod właściwy adres. Wszystko to zapewniamy.

Zgodnie z filozofią PADI "zacznij nurkować już dzisiaj" wszyscy nasi kursanci już pierwszego dnia zaczynają nurkować. Zajęcia prowadzimy w bardzo bezpiecznych i komfortowych warunkach, w płytkim basenie ze słodką wodą lub na płytkiej wodzie z brzegu. 
  

Na pierwszym kursie nurkowania OWD PADI w Hurghadzie

opanujesz podstawowe umiejętności nurkowe, zapoznasz się i nauczysz obsługiwać sprzęt oraz bezpiecznie planować nurkowania. W centrum nurkowym wystawiamy licencje on line w PADI - oznacza to, że w dniu ukończenia kursu nurkowania jesteś już licencjonowany i zarejestrowany w PADI - znasz numer swojej licencji. Nie wymaga to od Ciebie robienia zdjęć, wysyłania dokumentów - wszystko to zrobimy za Ciebie. Wszyscy kursanci na kursie nurkowania OWD używają komputerów nurkowych!

Osoby uczestniczące w zajęciach powinny spełniać podstawowe wymagania zdrowotne stawiane nurkom: (http://egiptnurkowanie.com/ artykuly/oswiadczenie_2.pdf). Są one do spełnienia przez każdą zdrową osobę o dobrej ogólnej sprawności fizycznej. Minimalny wymagany wiek: 10 lat.

Kurs nurkowania OWD PADI składa się z trzech modułów: zajęć teoretycznych, sesji basenowej i nurkowań na wodach otwartych. Więcej informacji o przebiegu kursu OWD znajdziecie tutaj.

Przebieg kursu OWD >>

Czas trwania kursu: 4 dni.
  

Kończąc kurs Open Water Diver (OWD) PADI uzyskasz uprawnienia do:

1/ nurkowania z partnerem bez nadzoru do 18 metrów, stosując się do: limitu związanego z wyszkoleniem, doświadczenia oraz lokalnego prawa (junior OWD do 12 metrów)
2/ uczestnictwa w zaawansowanym kursie Advanced Open Water Diver PADI
3/ uczestnictwa w kursach specjalistycznych (np. fotografia podwodna, videofilmowanie, nurkowanie na nitroxie i w wielu innych)  
  

Junior Open Water Diver (Junior OWD)

Dla dzieci i młodzieży również istnieje możliwość ukończenia kursu i zdobycia certyfkatu. Program zajęć teoretycznych, szkolenie basenowe i zajęcia na wodach otwartych są identyczne ja na kursie OWD, jednak limity maksymalnej głębokości są inne. 10 - 12 lat - nurkowanie pod nadzorem rodzica lub opiekuna prawnego do 12 metrów. 
  

Całkowita cena kursu Open Water Diver (OWD) PADI: 350€ (kurs: 290€, podręcznik PADI + licencja PADI: 70€)

Kurs OWD PADI: 290€ 
320€* Twoja zniżka: 30€

Cena zawiera:

  • 4 dni kursu prowadzonego przez doświadczonego polskiego instruktora
  • dwa dni zajęć basenowych 
  • dwa dni zajęć na wodach otwartych (cztery nurkowania z łodzi)
  • wypożyczenie kompletu sprzętu (także ABC: maska, fajka, płetwy) włącznie z komputerem nurkowym na wszystkie nurkowania na wodach otwartych
  • transfery z i do hotelu w obrębie Hurghady (organizujemy transfery z Makadi i El Gouny/Sahl Hasheesh za dopłatą 20€). Transfery robione są taksówkami - tak jest i szybciej i wygodniej dla gości - nie czeka się pod kolejnymi hotelami
  • obiad z nielimitowaną ilością napojów ciepłych i zimnych na łodzi. W centrum kawa, herbata woda - jest możliwość zamówienia ciepłego posiłku (w cenie kursu)
  • logbook (książeczka do rejestrowania nurkowań)
  • podręcznik i licencja PADI
      

Szukając kursu OWD w Hurghadzie (Egipt) znajdziesz wiele ofert zróżnicowanych cenowo

Nasza opcja to lepiej! Zainwestuj w kurs podstawowy - to jest baza, na której oprze się Twoja nurkowa przyszłość. Wraz z kursem kupujesz swoje bezpieczeństwo - po kursie masz uprawnienia do nurkowań bez instruktora. Warto o tym pamiętać dokonując wyboru. Ćwiczenia bez pośpiechu, mała ilość kursantów, których pod opieką ma instruktor, sprzyjają rzetelnej nauce. Nowy sprzęt jest gwarancją bezpieczeństwa. Zadbaj o siebie na kursie i po nim. Zapytaj ilu kursantów będzie szkolić w tym czasie instruktor, kto będzie Cię uczyć, ile czasu spędzisz pod wodą - to wszystko ma znaczenie!

Korzystając z poniższego linku możesz sprawdzić, czy szkolący instruktor ma aktywny status nauczycielski lub czy na pewno jest instruktorem PADI - http://www.padi.com/scuba/prochek/. Pamiętaj, że nie szkoli organizacja czy centrum nurkowe ale konkretna osoba. Warto dobrze wybrać.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację droga mailową: krawiec.ewa@gmail.com. Umawiając się z nami będziesz miał pewność, że zarezerwujemy dla Ciebie czas.

Kontakt w Hurghadzie: po przylocie i zakwaterowaniu wyślij nam proszę smsa z nazwą hotel, numerem pokoju i datą rozpoczęcia kursu - odpiszemy kto i o której godzinie odbierze Cię z hotelu. Numer telefonu: +20 122 525 58 38

Jeśli masz pytania napisz do nas - na pewno odpowiemy.

Czekamy na Ciebie w Hurghadzie

Ewa Krawiec PADI Master Instruktor #634 558
Krzysztof Nawara PADI Master Instruktor #636 769