Nurkowanie Hurghada Egipt

Kursy nurkowaniaKursy nurkowania prowadzone przez nas w polskim centrum nurkowym w Hurghadzie

odbywają się w małych grupach, max. 1-3 osoby na jednego instruktora nurkowania. Kursy nurkowania prowadzą wyłącznie polscy instruktorzy (Ewa lub Krzysztof).

PADI jest Międzynarodowym Stowarzyszeniem Instruktorów Zawodowych (Professional Association of Divig Instructors), które zrzesza instruktorów szkolących na wszystkich kontynentach. Sukces i popularność szkoleń PADI wynika z doskonale przygotowanych materiałów dydaktycznych, które przetłumaczono na ponad 20 języków. Ponadto PADI jest pierwszą organizacją szkolącą nurków, która wprowadziła standardy szkoleń nurkowych. Dzięki temu kursy przeprowadzane w Egipcie czy w Polsce nie różnią się od kursów prowadzonych w USA bądź Australii.

W ramach PADI możemy zdobywać wiedzę nurkową na kursach nurkowych badź też robiąc specjalizacje. System szkoleń jest tak zorganizowany, że kolejne stopnie rozwijają umiejętności praktyczne nurka jak i poszerzają jego wiedzę teoretyczną. Szkolenia specjalizacyjne dają możliwość rozwiania się w kierunkach zgodnych z indywidualnymi zainteresowaniami nurków. System nurkowaia PADI ukierunkowany jest przede wszystkim na bezpieczeństwo. Wiedza nurkowa przekazywana jest w atrakcyjnej formie przystępnej nie tylko dla dorosłych ale również młodzieży i dzieci.

Dlaczego z nami >>
  

PADIKursy nurkowania PADI:

Open Water Diver
Advanced Open Water Diver
Rescue Diver
Master Scuba Diver
Specjalizacje

Profesjonalne kursy PADI:

Divemaster
Instruktor nurkowania (OWSI PADI)