Nurkowanie Hurghada Egipt

Polscy instruktorzy nurkowania w Hurghadzie

spotkasz nas podczas kursów nurkowania PADI lub nurkowań rekreacyjnych w Hurghadzie. Współpracujemy z centrum nurkowym Panorama Divers w Hurghadzie. Tworzymy zgrany zespół - łączy nas pasja i wiele lat wspólnych nurkowań. Każdy z nas jest inny, ale wzajemnie się uzupełniamy, co stanowi o sile naszego zespołu. Umawiając się z nami dokładnie wiecie kto będzie prowadził Wasze szkolenie lub nurkowania. Uwzględnimy Wasze życzenia i sympatie.

Centrum nurkowe >>
 

Ewa Krawiec  
Ewa Krawiec

PADI Master Instructor
#634 558

Z wykształcenia jestem mikrobiologiem. Prawdopodobnie dlatego wyszukuję pod wodą małe stworzenia. Moja pasja to podwodna fotografia. Spotkacie się ze mną na kursie OWD lub szkoląc pływalność. Jestem bardzo cierpliwa i mam duże poczucie humoru. Lubię też nurkowania głębokie i dryfty. W czasie wolnym dużo czytam. Moje najnowsze odkrycie to obiegi zamknięte. Na pewno podzielę się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Krzysytof Nawara  
​Krzysztof Nawara

PADI Master Instructor​
#636 769

Reprezentowałem (z sukcesami) polską kadrę pływacką. Jestem instruktorem pływania i ratownikiem WOPR. Poprowadzę Wasze kursy Rescue, sidemounta i nurkowania techniczne. Obiecuję, że szkolenie na AOWD będzie urozmaicone i pełne wyzwań. Nie chodzi wszak jedynie o nurkowania, ale o nowe umiejętności i doświadczenie - szkoląc się ze mną - macie to zapewnione. Zawsze mam ze sobą komplet kluczy, o-ringów, zapasowe węże - w przypadku awarii sprzętu - na pewno Wam pomogę. Namiętnie słucham audiobooków. Mój konik to konfiguracja boczna - sidemount.


Korzystając z poniższego linku możesz sprawdzić, czy szkolący instruktor ma aktywny status nauczycielski lub czy na pewno jest instruktorem PADI.
http://www.padi.com/scuba/prochek/Default.aspx