Nurkowanie Hurghada Egipt

NurkowaniePolskie centrum nurkowe w Hurghadzie (Egipt) nad Morzem Czerwonym

ma propozycję nurkowań dla osób posiadających licencję nurkową lub dla osób będących bezpośrednio po podstawowym kursie nurkowania OWD. Możesz zdecydować się na pakiet nurkowy - nurkować co dzień lub ustalić z nami swój własny grafik dni nurkowych. Ciekawe miejsca nurkowe, zróżnicowane nurkowania i małe grupy to jest to co gwarantujemy. Nurkowania prowadzą doświadczeni polscy instruktorzy. 

Komfortowe warunki nurkowań w Hurghadzie

W Hurghadzie nurkowania prowadzone są z łodzi  - rafy ​są oddalone od brzegu. Czas płynięcia łodzią do pierwszego miejsca zajmuje od 30 minut do 1,5 godziny. Nurkowania z łodzi to najbardziej komfortowa opcja - nie musimy chodzić ze sprzetem, fale nie powodują pogorszenia widoczności, jak ma to miejsce podczas nurkowań z brzegu, a nasz sprzęt po nurkowaniach nie jest zapiaszczony.

Ciekawe miejsca nurkowe w Hurghadzie

Hurghada oferuje wiele interesujących miejsc nurkowych zarówno dla osób dopiero uczących się nurkować, mających niewielkie doświadczenia jak i zaawansowanych. Polskie centrum nurkowe w Hurghadzie organizuje nurkowania z łodzi, nurkowania w prądzie jak i z dryftu do dryftu dla osób z dużym doświadczeniem, możemy również zorganizować nurkowania na wrakach. 

Zróżnicowane nurkowania

W Hurghadzie możemy nurkować płytko i głęboko w zależności od uprawnień i zainteresowań naszych gości. Możemy ​zorganizować nurkowania w dryfcie wzdłóż ścian, na wraku lub nurkowania dla osób zajmujących się fotografią podwodną.

Małe grupy nurków podczas nurkowań w bazie nurkowej w Hurghadzie

Zanim zostaliśmy instruktorami nurkowania sami jeździliśmy nurkować rekreacyjnie i wiemy, że nurkowanie w dużych grupach (nawet 8 osób na jednego przewodnika) to żadna przyjemność. Dlatego nie zabieramy więcej niż 4-5 osób dobrze wyszkolonych. W przypadku osób o małym doświadczeniu nurkowym lub nurkujących pierwszy raz w Morzu Czerwonym po kursie OWD nasz limit to 2 osoby. Będziecie zarówno czuć się bezpiecznie jak i więcej zobaczycie, nie przeszkadzając sobie wzajemnie. Przewodnikami są wyłącznie polscy instruktorzy (Ewa i Krzysztof) i instruktorka z Czech (Pavla).

Obfitość i różnorodność miejs nurkowych Hurghady na pewno każdemu nurkowi, niezależnie od stopnia wyszkolenia, gwarantuje udane wakacje.

 

Cennik >>