Nurkowanie Hurghada Egipt

Intro nurkowanie

Polskie centrum nurkowe w Hurghadzie

ma propozycję dla osób, które nie mają uprawnień nurkowych, nigdy nie nurkowały ale chciałby spróbować zanurkować z butlą w Hurghadzie (Egipt, Morze Czerwone). Najlepszym rozwiązaniem będzie "intro" czyli nurkowanie z instruktorem "za rękę". Jeśli zastanawiasz się czy to jest dla Ciebie pomyśl, że wystarczy krótkie przeszkolenie, odrobina ciekawości i już znajdziesz się w zupełnie innym świecie. Być może będzie to wstęp do rozpoczęcia odkrywania powodnego świata na kursach nurkowania. Nurkowania odbywają się z polskim instruktorem nurkowania!
  

Program dnia:

Odbierzemy Cie rano z hotelu w Hurghadzie i wyjaśnimy jak poruszać się na łodzi, ponieważ rafy koralowe w Hurghadzie znajdują się w pewnym oddaleniu od brzegu, stąd też nurkowania odbywają się z łodzi. W czasie gdy będziemy płynąć na pierwsze miejsce nurkowe omówimy jak bedzie przebiegać Twoje nurkowanie, zapoznamy Cię z podstawowymi zasadami nurkowymi, dowiesz się jak wygląda i jak działa sprzęt nurkowy oraz jak komunikować się pod wodą. Miniwykład jest prowadzony przez polskiego instruktora. Po części teoretycznej zanurkujemy na rafie. Maksymalna głębokość nurkowania to 5 - 6 metrów. Minimalny wiek: ukończone 10 lat. Wymagany dobry stan zdrowia. Osoby chore na serce, mające problemy z drogami oddechowymi (np. astma), cierpiące na epilepsję, kobiety w ciąży nie powinni nurkować.

Przebieg:

Dwa nurkowania - każde na innym miejscu nurkowym, na rafach w okolicach Hurghady. Czas trwania jednego nurkowania: minimalnie 20 minut spędzone pod wodą. W centrum nurkowym nurkowania prowadzi polski instruktor, pod wodę zabierzemy Was pojedynczo - najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo i komfort osób nurkujących.

Cena: 60€

Zawiera: transfer z i do hotelu w obrębie Hurghady, komplet sprzętu, dwa nurkowania, obiad z nielimitowaną ilością napojów na łodzi. 

Prosimy zabrać ze sobą: stroje kąpielowe, krem z filtrem oraz ręcznik.

Kursy nurkowania >>